Temel Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği web sitesi yenilendi!

Alanya, Antalya Türkiye’nin Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Temel Dental, Diş Tedavileri, Estetik Diş Hekimliği, Dental Radyoloji, Ağız Diş Çene Cerrahisi, Kanal Tedavisi, Dental Implant, Diş Eti Hastalıkları, Çocuk Diş Hekimliği, Ortodonti Tedavisi ve Diş Protezi alanlarında uzman hekimleriyle, Alanya, Antalya Türkiye’de ve dünya genelinde ağız ve diş sağlığı sorunu yaşayan hastalara kişisel çözümler sunmak için kurulmuştur. Amacımız hastalarımızın ağız ve diş sağlığı bilincini geliştirerek, modern tedavi yöntemlerimiz ve kişiye özel metotlarla etik ve güvenilir hizmet sunmaktır.

Daha iyi hizmet, daha hızlı ve kaliteli hizmet sunmak için Temel Dental – Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği kurumsal web sitesini yenilendi. Artık tüm mobil cihazlara ve bilgisayarlara uyumlu olarak çalışan yeni internet sitesiyle çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Temel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hakkındaki tüm gelişmeleri ve daha fazlasını sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

Temel Dental – Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği (ADSP) teknolojik olarak baştan aşağı yenilenerek vatandaşların hizmetine sunuldu.

Alanında son derece başarılı bir klinik olan Temel Dental – Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği web sitesi Web Pro tarafından hazırlanarak yayına çıkarıldı.

Alanya’nın en işlek konumlarından biri olan Kestel mahallesi, Sahil Caddesi üzerindeki Temel Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğinin web sitesinde, hızlı randevu, doktoruna sor bölümü ( merak ettiğiniz herşeyi sorabileceğiniz alan ), adres ve yol tarifi, konum lokasyon bilgileri, sosyal medya bağlantıları, e-hizmetler bölümü, ağız ve diş sağlığına yönelik sorulara herkesin anlayabileceği dilde yazılmış cevapları, uygulanan tüm işlemler ve tedavileri ve açıklamarını bulabileceğiniz doyurucu bilgiler yer alıyor.

Ağız ve diş sağlığına yönelik bilgiler sunulan sayfalardan bazıları video anlatımları ile de desteklenen web sitesi, teknolojinin kullanılabilirliğine ve gereksinimleri karşılayabilecek en güncel versiyonu ile hizmet verecek biçimde hazırlandı.

Tüm mobil cihazlar ile uyumluluğun sağlanabilemesi amacıyla responsive tasarım modeli ile tasarlanan Temel Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği web sitesinde şimdilik sadece Türkçe ve Ingilizce içerik yer almakla birlikte, gelecekte Almanca, Rusça ve Arapça içerikler de eklenerek çalışmanın genişletilmesi planlanıyor.

AlanyaAntalya Türkiye’nin Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği Temel Dental, Diş TedavileriEstetik Diş Hekimliği, Dental Radyoloji, Ağız Diş Çene CerrahisiKanal TedavisiDental ImplantDiş Eti HastalıklarıÇocuk Diş HekimliğiOrtodonti Tedavisi ve Diş Protezi alanlarında uzman hekimleriyle, Alanya, Antalya Türkiye’de ve dünya genelinde ağız ve diş sağlığı sorunu yaşayan hastalara kişisel çözümler sunmak için kurulmuştur. Amacımız hastalarımızın ağız ve diş sağlığı bilincini geliştirerek, modern tedavi yöntemlerimiz ve kişiye özel metotlarla etik ve güvenilir hizmet sunmaktır.

Temel Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği web sitesini aşağıdaki linkten ziyaret edebilirsiniz

Temel Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği web sitesi yenilendi!

  • Adres: Kestel mahallesi, Sahil Caddesi, No:21 ( Eski Kestel Belediyesi karşısı) Alanya, Antalya Türkiye
  • Santral: (0242) 518-1999
  • Whatsapp: (0552) 544-1999
  • Email[email protected]
Alanya Haberhttp://www.alanyaexpress.com
Alanya Haber. Antalya'dan son dakika haberler. En son haber burada. Asayiş, Alanyaspor, ekonomi, magazin, politika, anket, turizm, güncel sağlık haberleri.

İlgili Haberler

Alanya Haberleri

Vefat Haberleri

Alanya Cenaze Duyurusu – 24.10.2020

24.10.2020 Alanya Cenaze Duyurusu Alanya 24.10.2020 tarihli cenaze duyurusu . Antalya ve çevresinde gerçekleşen vefat ilanlarına sayfamızda yer verilmektedir. Alanya ilçesi sınırları içerisinde vefat...

ZAHİDE ÜNAL vefat etmiştir – Cenaze Duyurusu

VEFAT EDEN KİŞİ: ZAHİDE ÜNAL DUYURU TARİHİ: 24.10.2020 AÇIKLAMA: KESTEL MAHALLESİNDEN MEHMET ÜNAL EŞİ MUKADDES,MUSTAFA,ARİF VE EMRE ÜNAL'IN ANNESİ HASAN TEKER'İN ABLASI ZAHİDE...

Alanya Cenaze Duyurusu – 23.10.2020

23.10.2020 Alanya Cenaze Duyurusu Alanya 23.10.2020 tarihli cenaze duyurusu . Antalya ve çevresinde gerçekleşen vefat ilanlarına sayfamızda yer verilmektedir. Alanya ilçesi sınırları içerisinde vefat...