İşinizi İnternete Taşımanın Zamanı Geldi!

İşletmenizi internete taşımak istiyor fakat nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? O zaman burdan buyurun

Günümüzde işletmeleri internette büyük fırsatlar aynı zamanda da ciddi bir sınav bekliyor. İş dünyası, kullanıcı adaptasyonuna göre bu değişimi yaşamada biraz yavaş kaldı. Yapılan araştırmalara göre Türkiye’de toplam perakende satışlarının yüzde 1’i e-ticaret üzerinden yapılıyor. Oysa gelişmiş ülkelerde bu oran yüzde 4 ila 9 arasında değişiyor.

İşletmelerin bu değişimi yakalama sürecinin teşvik edilmesi ülke ekosisteminin büyümesi açısından da önem taşıyor. McKinsey’in Türkiye’yi de dahil ettiği son araştırmada, Türkiye’de internetin gayrısafi milli hasılaya katkısı yüzde 0,9. Bu rakam gelişmiş ülkelerde yüzde 5-6’lar civarında.

Tüm bu veriler ışığında Türkiye ekonomisinin büyümesinde büyük öneme sahip KOBİ’lerin internette sadece web siteleri ile var olmalarını bir adım ileriye taşıyarak, onlara e-dönüşüm süreçlerinde rehberlik edecek kapsamlı çözümleri sunarak, rekabet güçlerini artırma hedefi ile “İşinizi İnternete Taşıyın” girişimini başlattık.

İşletmelerin hedef kitlenin ihtiyacına cevap verecek doğru yatırımı yaparak internette varlıklarını oluşturmaları artık bir zorunluluk. İnternet, rekabette kalıcı olmanın ötesinde, işlerini büyütmede tüm kontrolün onların elinde olmasına imkan tanıyor. Rekabette kalıcı olmak başarıda sürekliliği sağlamak isteyenleri işlerini internete taşımaya çağırıyoruz.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Destek ekibimize ulaşın!
Uzmanlığımız ve yeteneklerimizi ürününüz ya da hizmetinizle buluşturabiliriz. Size Uygun Çözümü Web Pro ile bulun! Web Pro: Yazılım Çözümleri, IT İşgücü, Dijital Pazarlama

İşletmenizi internete taşımanın en etkili yollarından bir tanesi tabii ki web sitesine sahip olmanızdır. Bir web sitesine sahip olmak için; bir alan adı (domain), web sunucusu (hosting) ve bir web tasarımcısına ihtiyacınız var.

Web sitenizi de tamamladıktan sonra artık internetten yeni müşteriler edinme zamanı gelmiş demektir, müşterilerin sizi en iyi şekilde bulmalarına yardımcı olacak denenmiş ve başarısı kanıtlanmış online pazarlama yöntemlerini inceleyin.

  • Arama Motoru Pazarlaması
  • İçerik Ağı Pazarlaması
  • Profesyonel Sosyal Medya Yönetimi
  • Harita Kayıt Servisi
  • E-Posta Pazarlaması

İşletmeniz için dijital geçişi doğru bir şekilde yapmak için üzerinde iyi düşünülmüş ve esnek bir plana ihtiyacınız var bu nedenle gerçekçi beklentiler belirlemek zorundasınız, planınızdaki ilerlemeyi izlemek ve ölçmek durumundasınız, ayrıca teknolojide ve sektöründeki değişimlere uyum sağlamanız gerekiyor.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Destek ekibimize ulaşın!
Uzmanlığımız ve yeteneklerimizi ürününüz ya da hizmetinizle buluşturabiliriz. Size Uygun Çözümü Web Pro ile bulun! Web Pro: Yazılım Çözümleri, IT İşgücü, Dijital Pazarlama

Alanya Haberhttp://www.alanyaexpress.com
Alanya Haber. Antalya'dan son dakika haberler. En son haber burada. Asayiş, Alanyaspor, ekonomi, magazin, politika, anket, turizm, güncel sağlık haberleri.

İlgili Haberler

Alanya Haberleri

Vefat Haberleri

Alanya Cenaze Duyurusu – 31.10.2020

31.10.2020 Alanya Cenaze Duyurusu Alanya 31.10.2020 tarihli cenaze duyurusu . Antalya ve çevresinde gerçekleşen vefat ilanlarına sayfamızda yer verilmektedir. Alanya ilçesi sınırları içerisinde vefat...

MURAT ÇETİNKAYA vefat etmiştir – Cenaze Duyurusu

VEFAT EDEN KİŞİ: MURAT ÇETİNKAYA DUYURU TARİHİ: 31.10.2020 AÇIKLAMA: UĞURLU MAHALLESİNDEN NACİYE ÇETİNKAYA'NIN EŞİ FATMA,EMİNE,KUDDUSİ,SELAHATTİN VE İBRAHİM ÇETİNKAYA'NIN BABASI UĞURLU ESKİ MAHALLE ...

Alanya Cenaze Duyurusu – 30.10.2020

30.10.2020 Alanya Cenaze Duyurusu Alanya 30.10.2020 tarihli cenaze duyurusu . Antalya ve çevresinde gerçekleşen vefat ilanlarına sayfamızda yer verilmektedir. Alanya ilçesi sınırları içerisinde vefat...