Ev Tekstil ve dekorasyon ürünleri devi SILA HOME ”mağaza” açtı

Koronavirüs nedeniyle mağazasını kapatan ev tekstili ve dekorasyon ürünleri mağazası SILA HOME, internet sitesi üzerinden ürünlerini satmaya başladı.

Yeni tip koronavirüs salgını nedeniyle firmalar mağazasını kapatarak internet sitesi üzerinden satış yapmaya başladı. Ev tekstili ve dekorasyon ürünleri mağazası Sıla Home, online satış yaptığı resmi internet sitesinde “Ev Tekstili & Dekorasyon Ürünleri” kategorisi açarak hizmet vermeye başladı.

Silahome.com sitesinde satılan ürünler arasında, halı, yatak Örtüsü, Nevresim Takımı, Masa Örtüsü, Çerçeve gibi evinize renk katacak pek çok ürün bulunuyor.

SILA HOME TEKSTIL internet sitesinde yer alan duyuruda, “Zaman; sabretme, paylaşma, dayanışma ve birlikte hareket etme günü. Bu amaçla evimizi diğer üreticilere de açıyoruz. Türkiye’nin evde bir eksiği kalmasın diye Silahome.com’da bir araya geliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Alanya Haberhttp://www.alanyaexpress.com
Alanya Haber. Antalya'dan son dakika haberler. En son haber burada. Asayiş, Alanyaspor, ekonomi, magazin, politika, anket, turizm, güncel sağlık haberleri.

İlgili Haberler

Alanya Haberleri

Vefat Haberleri

Alanya Cenaze Duyurusu – 24.10.2020

24.10.2020 Alanya Cenaze Duyurusu Alanya 24.10.2020 tarihli cenaze duyurusu . Antalya ve çevresinde gerçekleşen vefat ilanlarına sayfamızda yer verilmektedir. Alanya ilçesi sınırları içerisinde vefat...

ZAHİDE ÜNAL vefat etmiştir – Cenaze Duyurusu

VEFAT EDEN KİŞİ: ZAHİDE ÜNAL DUYURU TARİHİ: 24.10.2020 AÇIKLAMA: KESTEL MAHALLESİNDEN MEHMET ÜNAL EŞİ MUKADDES,MUSTAFA,ARİF VE EMRE ÜNAL'IN ANNESİ HASAN TEKER'İN ABLASI ZAHİDE...

Alanya Cenaze Duyurusu – 23.10.2020

23.10.2020 Alanya Cenaze Duyurusu Alanya 23.10.2020 tarihli cenaze duyurusu . Antalya ve çevresinde gerçekleşen vefat ilanlarına sayfamızda yer verilmektedir. Alanya ilçesi sınırları içerisinde vefat...