fbpx

Mobil Uygulama

Alanya Express’ in mobil uygulaması ile son dakika haberlerini anlık bildirimler ile anında öğren, yazarları internetsiz de oku, asayiş, gündem, ekonomi, spor, turizm, sağlık, magazin, teknoloji ve diğer bir çok kategoriyi takip et

Alanya Express Mobil uygulamasında neler var?

Alanya Express‘ in güçlü yazar kadrosu ile gündeme yönelik köşe yazılarına ulaşabilirsin.
* Telefonununa gönderilecek anlık bildirimlerle sondakika gelişmelerini takip edebilirsin.
* Yazar yazılarını internet bağlantın olmadan okuyabilirsin. Günün köşe yazıları internet varken uygulamayı ilk açtığında cihazına yüklenecektir. Böylece internet yokken bile yazarları okuyabilirsin.
* Bir parmak hareketi ile sayfalar arasında kolayca geçiş yapabilirsin. İstediğin zaman yazı boyutunu değiştirebilirsin.
* Haberleri sesli dinleyebilir ya da daha sonra okumak için kaydedebilirsin.
* İlgi alanına göre kategori menüsünü düzenleyebilir ve istediğin kategoriye çok daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsin.
* Bulunduğun yere ait yerel haberleri okuyabilir ve ilçede yaşanan son gelişmeleri öğrenebilirsin.
* Asayiş, Gündem ile ilgili sondakika gelişmelerini takip edebilirsin.
* Spor kategorisi ile spor dünyasındaki gelişmeleri, oynanan karşılaşmaları takip edebilir, futbol, basketbol, voleybol gibi spor kategorilerine ulaşabilirsin.
Teknoloji kategorisinde yeni çıkan ürünler ve oyunlar ile ilgili bilgi alabilirsin.
Magazin dünyasından en son haberleri takip edebilir, merak ettiğin magazin gelişmelerine ait fotoğrafları görüntüleyebilirsin.
Alanya, Türkiye ve dünyada yaşanan ekonomik gelişmeleri ekonomi kategorimizde bulabilirsin.
* Tüm bunların dışında turizm, sağlık, eğitim, kobi, seyahat ve dünya gibi kategorilerinden de güncel haber görüntüleyebilirsin.

Son dakika haberler, köşe yazıları, gündem, ekonomi, spor, magazin, teknoloji ve diğer tüm gelişmeler için yenilenen haber uygulaması ile Alanya Express yanında. Gazeteler teknolojiyle gelişirken doğru, hızlı ve son dakika haber anlayışı ile Alanya Express, tüm gazeteler arasında öncü konumunu korumaya ve uygulamasıyla gazeteciliğin amiral gemisi olmaya aday.

Alanya, Türkiye ve dünyada yaşanan son dakika gelişmelerinden yazar yazılarına, magazin ve teknolojiden her şehre ait yerel haberlere kadar size geniş bir haber içeriği sunan Alanya Express Mobil uygulaması gazetecilik deneyiminden güç alıyor.

Soru, görüş ve önerilerin için [email protected] Alanya Express Okur İletişim adresine e-posta göndererek bizlerle iletişime geçebilirsin.