Yatırımlar devam ediyor.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi bünyesinde faaliyet gösteren ekipler Alanya’nın dört bir yanında hizmetlerini sürdürüyor.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Şube Müdürü İlyas Şirin, birim amirleriyle yapılan ve yapılacak çalışmalar konusunda bir toplantı yaptı. Toplantıya, Kırsal Yollar, Fen İşleri, Ulaşım, Park ve Bahçeler, Çevre Sağlığı, Atık Yönetimi ve İşletmeler, Mezarlıklar, Alanya, Konaklı, Payallar ve Demirtaş Halleri, Zabıta, İtfaiye, Otogar, Asmek, Kadınlar Plajı, Aşevi ve Sosyal Hizmetler birimlerinin sorumluları katıldı. Yapılan değerlendirmede, birim sorumluları devam eden ve önümüzdeki süreçte yapılacak hizmet ve yatırımlar hakkında bilgi verdi. İki buçuk saat süren toplantıda, vatandaşa hizmetin aksatılmadan götürülmesi, devam eden yatırımların sürekli takip edilmesi, sorunlara anında müdahale edilmesi ve vatandaşın mağdur edilmemesi yönünde alınması gereken tedbirler ve çalışmalar ele alındı.Yatırımlar devam ediyor.

Alanya Hizmet Birimi Haberleri

ALANYA’nın en kapsamlı haber sitesi.- Flaş gelişme ve en son haberler ilk önce Alanya Express’in haber sayfalarında. En hızlı son dakika, güncel gündem, magazin, spor, ekonomi, dünya, yerel ve tüm kategorilerde haberleri buradan okuyun. Alanya haber sitesi