Türkler’deki turistik caddelere fidan

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Park ve Bahçeler ekipleri, Türkler Mahallesi’ndeki turistik caddeleri yeşillendirdi.
Alanya Hizmet Birimi bünyesinde faaliyet gösteren Park ve Bahçeler ekipleri, Alanya genelinde olduğu gibi, sorumluluk sahası içindeki yeni cadde ve alanlarda ağaç, fidan ve çiçek dikim çalışmalarını sürdürüyor. Türkler Mahallesi’ndeki Kargı Çiftliği ve Türek Caddeleri’nde de bu kapsamda çalışma yapıldı. Temizlik ekipleri, turistik caddelere tepegöz adlı çöp kovalarını koyarken, park ve bahçeler ekipleri de caddenin kaldırımlarına fidan dikme işini tamamladı. Otellerin yoğunlukta olduğu bölgede hem gelen turistler hem de bölgede yaşayan vatandaşlar daha güzel ve yeşil bir cadde ile karşılaşacaklar. İki caddeye dikilen 200’ü aşkın fidan birkaç yıl içinde bölgeye ayrı bir görünüm kazandıracak.

Alanya Haber – Alanya Son dakika Gelişmeleri

Güncel Alanya haberleri, son dakika Alanya haber ve gelişmeleri. Alanya hava durumu, Alanya namaz vakitleri, Alanya sinemaları ve Alanyaspor. Alanya ile ilgili son dakika haberleri ve en son gelişmeler.

En son Alanya haberleri