29 Ağustos 2017 Salı, 12:15

ANTALYA Büyükşehir Belediyesi’nin bir buçuk kat büyültüğü Cumhuriyet Meydanı, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Murat Boz konseri ile açılıyor. Ünlü sanatçı Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında 30 Ağustos Çarşamba 21.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda muhteşem bir konser verecek.
 
Büyükşehir Belediyesi, yıllardır birçok tarihi olaya ev sahipliği yapan, Antalyalıların buluşma noktası Cumhuriyet Meydanı ve çevresini adına yakışır hale getirmek üzere başlattığı projede, meydanı bir buçuk kat büyüten ilk etap çalışmalarını tamamladı. Eskiye göre yüzde 50 genişleyen ve yenilenen Cumhuriyet Meydanı, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda hizmete açılıyor. Ünlü sanatçı Murat Boz, Zafer Bayramı kutlamaları ve açılış kapsamında 30 Ağustos Çarşamba saat 21.00’da Cumhuriyet Meydanı’nda muhteşem bir konser verecek.

kaynak: Murat Boz Cumhuriyet Meydanı’nda | KEMER HABERLERİ

Alanyaexpress.com’un Kemer haberleri bölümündeki haberler otomatik olarak derlenmektedir. Alanyaexpress.com editörleri otomatik akış içinde Murat Boz Cumhuriyet Meydanı’nda | KEMER HABERLERİ haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili haber sitesi sorumludur.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Facebook sayfamızı takip edin!