Muay Thai Temsilciliği tarafından Alanya’nın ev sahipliği ile düzenlenen Minikler, Yıldızlar, Gençler, Büyükler İllerarası Erkek/Kadın 29 Ekim Cumhuriyet Kupası sona erdi.
MUAY THAI
CUMHURİYET KUPASI SONA ERDİ
Muay Thai Temsilciliği tarafından Alanya’nın ev sahipliği ile
düzenlenen Minikler, Yıldızlar, Gençler, Büyükler İllerarası Erkek/Kadın 29
Ekim Cumhuriyet Kupası sona erdi.
Atatürk Spor Salonu’nda iki gün
boyunca 9 ilden 460 sporcu mücadele etti. Turnuvada Alanya’mızı 50’si Alanya
Belediyespor olmak üzere 85 sporcu temsil etti. Dereceye giren sporcular
yetkililer tarafından ödüllendirildi. Dereceye giren sporcular şöyle;
ALT GENÇ ERKEKLER
42 kg                                                    48
kg                                                    54
kg
1.Mustafa Salih Kaya                     1.Ceyhun
Eren                                 1.Emirhan
Kaya
2.Batuhan Süner                             2.Mehmet
Tunç                               2.Zülfü
Ataş
3.İsmailAbulev                               3.D.
Burak Arslan                           3.Emir
Çevik
 
45 kg                                                    51
kg                                                    57
kg
1.Mevlüt Alp Eren                            1.Volkan
Güzelbay                          1.Furkan
Çalgıcı
2.Batuhan Kılıç                                 2.Mehmet
Aksu                               2.H.Talha
Helvacı
3.M. Abdullah Yerlikaya                    3.Mustafa
Karaşimşek                   3.Zafer Istık
 
60 kg                                                    67
kg    
1.Ömer Can Güneş                         1.H.Emre
Çağlar
2.Talha Çiğdem                                2.Bahattin
Dakak
3.Serkan Toker                                 3.Asrın
Çelik
 
64 kg                                                    71
kg                                                    71+KG
1.Muhammed Ali Kalemkuş                  1.Tunahan
Karagöz                         1.İbrahim
Çevik
2.Metehan Bedir                    2.Samet Sozak                    2.Mert Seçkin Daşdelen
3.Selman Türkdaş                   3.Tolgahan Kılıç                3.İlksen G. Gözer
 
 
 
ÜST GENÇ ERKEKLER
51 kg                                      57
kg                                      64
kg
1.Halit Can                              1.Nafiz İncekaya                     1.Aziz Çelik
2.Levent Evren                       2.Samet Hatunkız                   2.Abdulkadir Kamiloğlu
                                               3.Furkan Yaman                     3.Serkan Yüzkat
 
54 kg                                      60
kg                                      67
kg
1.İbrahim Şen                         1.Şerf Karaca                          1.Mert Burat Çetin
2.B.Nazmi Özdemir                2.Şeref Talha Ayata                2.Serhat Çınar
3.Abdullah Boğa                     3.Hüseyin Demirbaş               3.Yusuf Uzun
 
71 kg                                      75
kg                                      75+
kg
1.Ali Türk Yılmaz                    1.Ali Metehan Koç                  1.Ali Şamil Doğan
2.H.Eren Uğur                        2.Hulusi Karaman                   2.Hüseyin Batuhan Yıldırım
3.Özcan Boyacı                       3.Tarık Dönmez                      3.Enes Malik Topçu
 
BÜYÜK ERKEKLER A
54 kg                                      67
kg                                      71
kg
1.Baran Soysal                        1.Ahmet Ertekin                     1.Doğukan Siler
2.Arif Azak                              2.Ömer Bağçık                       2.Muarrem
Yıldız
3.Abdi İsa Nalbant                  3.Doğukan Dilek                    
 
64 kg                                      75
kg                                      81
kg
1.Ahmet Bedirhan Sak           1.G.Zeigermahers                  1.Recep Turan
2.İbrahim Aslan Sezer            2.Sezai Direk                          2.Oğuz En
3.M.Doğukan Kılıç                  3.Serdar Çelik                         3.Muhammed Kaya Gümüş
 
86 kg                                      91
kg                                      91+
kg
1.Hasan Demir                       1.Oğuzhan Şahin                    1.Emre Can
2.Yasin Bulduk                        2.UğurcanBayçin                    2.Serkan Aslan
3.Birkan Kılıç                          3.Çağatay Çay
 
BÜYÜK ERKEKLER B  
54 KG                                      67
kg                                      81
kg
1.Sergen Tosun                       1.İrfan Deniz                           1.Fırat Aydoğan
2.Süleyman Karacan              2.Ahmet Yaman                     2.Erdoğan Aldemir
                                               3.Sinan Ataş                            3.Enes Küçük Şahin
 
60 kg                                      71
kg                                      86
kg
1.Ömer Babacan                    1.Ertan Yüce                           1.Oğuz En
2.İzzet B. Çalık                        2.Oğuzhan Vural
                                               3.Sezer Taşkın                        91 kg
                                                                                               1.Halil
Şimşek
64 kg                                      75
kg                                       2.Hüseyin
Keloğlu     
1.Eyüp Gökel                          1.Recep Gül                            91+ kg
2.Barışhan Özer                      2.Mücahit Berme                   1.M. Ali Çatlıoğlu
                                               3.Furkan Açıkgöz                 2.Atakan
Ataseven    
YILDIZ
ERKEKLER
36
KG                                      48
kg                                      57
kg
1.Şamil Bakırov                      1. İsa Üzüm                             1.İbrahim
Bakırcı
2.Oğuzhan Laledere               2.İrşat Azak                             2.Hurşit
Enes Topal
3.Volkan Sarıoğlu                   3.Mehmet Çalıcılar                3.Kerem
Günbey
 
40
kg                                      51
kg                                      60+
kg
1.Ege Zeybek                          1.Harun
Siner                         1.Kadir
Kınay
2.Adem Uğuz                          2.Abdullah
Karagöz                2.Hasan Ali Eryiğit
3.Göktuğ Ünalan                    3.Emre Çakır                           3.Alparslan
Aslan
 
44
kg                                      54
kg
1.Buğra Dişyapar                    1.Ekin Çiğ Geçim
2.Hüseyün Oğuz                     2.H.Ali
Yurtakal
3.Y.Tayyip Uygun                    3.Ertan Sakin
 
MİNİK ERKEKLER
30 Kg                                             
48+ Kg                                            44
Kg
1.Cemal H.Tutan                          1.M.Ali Terlemez                              1.Metehan Akşit
2.Emirhan Harmancı                   2.Ali Göksu                                         2.Egemen
Özsonmez
3.Alperen Orhan       
                  3.Efe Kurt                                            3.Ayaz Yalyalı
 
33 Kg                                               36
Kg
1.S.Nebi Erdem                                1.Hüseyin
Dolu
2.E.Pehlivanoğlu                              2.S.Yaşar
Gözer
3.Hacı Demir                                     3.Abdurrahman
B.Pınar
 
40 Kg                                                    48
Kg
1.Kadir Biçer                                      1.Yunus
Emre Erat
2.Gürkan Uğur Yıldız                         2.Sadık
Enes Yıldız
3.B.Efe Çamlıdere                               3.Y.Enis
Yılmaz
           
BÜYÜK KADINLAR
48 KG                                                   51 KG                                                   57 KG
1.Nazife Uzuner                               1.Fatma
Ayten                                 1.Saadet Eylül Gezici
2.Şeyma Akbaş                                 2.Fatma İnal                                      2.Ayşe Nur
Güler
3.Mukaddes Kayar                          3.Ceren
Nur Aydoğan
 
60 Kg                                                    64 kg                                                    67 KG
1.Canan Heyik                                  1.Sevinç
Ürkmez                             1.Sinem
Kaçan
2.Doina Daamaşcan                        2.Sultan
Karabulut                          2.E.Hazal
Karaca
3.Hilal Taşkafa                                  3.Aysel
R.Karabacak                       71+ Kg
                                                                                                                    1.Gizem
Aykut
ÜST GENÇ KADINLAR
48 Kg                                                    51
Kg                                                    54
Kg
1.Ş.Gülcan Kocagüzel                     1.Zeynep
Ötürk                                1.Sevgi
Doğan
2.Büşra Atalay                                  2.Nuran
Elli                                      2.Ceylan
Aksoy
                                                                                                                   3.Havva
Nur Arslan
 
64 Kg                                                    67+
Kg
1.Berfin Kabak                                  1.Dilara
Karabağ
2.Rümeysa Bahçıvan                         2.Selina
Özler
3.Özgenur Çalış                                3.Hilal
Aygün
 
ALT GENÇ KADINLAR
 
42 Kg                                                    48
Kg                                        54
Kg
1.Gülsüm Sevindik                        1.Meryem Adıgüzel                         1.Bersu
Dilek
                                                                                                                 2.Pelin
Sena Yıldı
                                                                                                                 3.Semra Nur
Kökçen

45 Kg                                                    51
Kg                                         57
Kg
1.B.Ceren Altunbaş                        1.Cansu
Büyükelhan                      1.Nazlı
Çakmak
2.Gülsüm Yavşil                                 2.Aysel Öğer                                2.Sinem
Yılmaz
3.Sedanur Yüksel                             3.Dilara
Kavun
 
64 Kg                                                    71+
Kg
1.Sıla Çalış                                          1.Dilek
Gök
2.Elif Rana Çelik                                  2.Azra
Işık
 
YILDIZ KADINLAR
 
36 Kg                                                    48
Kg                                                    54
Kg
1.Beren Kökçü                                  1.Melis
Sude Pehlivan                   1.Eylül
Sultan Taşkıran
2.Sıla Çabuk                                       2.Fatma
N.Şimşek                           2.Aleyna
Kıyanç
3.Busenur Yalçın                              3.Selmin
Öz                                       3.Damla
Nural
 
44 Kg                                                    57
Kg                                                57+
Kg
1.Ümmü Türen                                      1.Leman
Karacaoğlu                       1.Zeliha
Nur Kamanç
2.Aysima Çamlı                                     2.Hatice
Demir                                 2.Tanem
Öter
                                                               3.Şerife
S.Gül                                    3.Melek
Nur Demirel
MİNİK KADINLAR
 
28 Kg                                                    36
Kg                                                    44
Kg
1.İ.Ece Özaslan                                 1.Miray
Demir                                  1.Elif
Turgut
2.Melisa Aksu                                   2.Fatmagül
Utku                              2.Sıla
Arslan
3.G.Melek Kılıç                                                                                           3.Nuran
Doğan
                                                               40
Kg                                                    44+
Kg
33 Kg                                                    1.Senanur
Yıldız                                1.Nehir
Karacaoğlu
1.Tuana Kalafat                                    2.Yağmur
Kökçen                            2.Hatice
Sude Gökay
2.Naz Kaçan                                                                                       3.Kumsal
Öter