Künye

 Alanya Express

Sahibi

Yönetim Yeri Adresi: 
Telefon No: 
Haber Koordinatörü: 

E-posta: alanyaexpress@gmail.com
Servis sağlayıcı:  The Web Pro
Internet Reklamları Hakkında Bilgi: 

Faaliyet Konusu: Alanyaexpress.com; her konudan önemli son dakika gelişmelerini hızlı bir şekilde ziyaretçilere sunmak amacıyla oluşturulmuş bir haber portalıdır.

Alanya Express, çok sesli haberciliğe katkıda bulunmayı amaçlayan çok ortaklı bir basın kuruluşu. 2000 yılından bu yana aralıksız yayın yapıyor. Özgür ve bağımsız bir ajans olarak, sağlıklı kamuoyu oluşturmaya özen gösteriyor.

Ekonomik bağımsızlığa önem veriyor, yaşama gücü abonelerinden kaynaklanıyor. Öz kaynaklarını geliştirerek çalışmayı öngörüyor. Yerli ve yabancı basında değişik eğilimli çok sayıda gazete, televizyon, radyo, ekran haberciliği ile internet haber kuruluşları aboneleri arasında bulunuyor. Aralıksız uzun soluklu yayın yaşamı güvenilirliğini kanıtlıyor.

UYARI
“ALANYAEXPRESS.COM internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı alıntılanan haber kaynaklarına aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

Alanya Express’in Yazılım ve Teknolojisi The Web Pro tarafından sağlanmaktadır.

Web Pro Yazılım ve Bilişim Hizmetleri, tasarım, danışmanlık ve dijital pazarlama alanlarında faaliyet göstermektedir. webpromedya.com