18. Alanya Uluslararası Turizm ve Sanat Festivali kapsamında Alanya’ ya gelen Rusya’dan MurmanksKardeş şehrinden gelen konuklar, Alanya Belediye Spor Müdürü Levent Uğur’u ziyaret etti.

Festival sonrası Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur’u ziyarete gelen Rusya Murmanks Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü İrinaKanash, Spor Gelişim Müdürü İrinaAndreeva ve Uluslararası Ticari İlişkiler Müdürü Marta Gowor 9 Eylül de yapılacak olan Uluslararası Spor Festivali’ne şehirlerine davet ettiler.

“ SPOR MÜDÜRLÜĞÜ OLARAK ALANYA’MIZI EN İYİ ŞEKİLDE TANITACAĞIZ”

Kardeş Şehirden gelen konuklarımıza Alanya da yapılan spor organizasyonlarını tanıtan Spor Müdürü Levent Uğur, “Yılda 14’ ü uluslararası olmak üzere ortalama 62 spor faaliyeti gerçekleştiriyoruz. 9 Eylül de Rusya’nın Murmanks Şehrinde 10 bin elit ve olimpik sporcunun katılacağı Uluslararası Spor Festivali’nde Alanya Belediyesi Spor Müdürlüğü olarak stantlarda yerimizi alacağız. Festivale katılan spor camiası ekibine Alanya’nın tanıtımını en iyi şekilde gerçekleştireceğiz.” dedi.Ziyaretin sonunda karşılıklı hediyeler verildi.