Alanya’da halı sektörünün öncü kuruluşlarından olan yaklaşık 23 yıllık tecrübesiyle kaliteli ve garantili hizmet veren Sıla Halı Mağazası, sattığı her ürün için verdiği değiştirme, tamir ve yıkama garantisiyle fark yaratmaya devam ediyor.

SILA HALI’DA EMEK SANATA DÖNÜŞÜYOR

Sıla Halı Mağazası sahibi  Mehmet Gedik, Alanya’da 23 yıldır hizmet verdiklerini ifade ederken, “Sıla Halı Mağazası, emeğin sanata dönüştüğü noktadır. El dokuması ve makine halılarında Alanya’ya her zaman öncü olduk ve olmaya devam ediyoruz. Yenilikçi hizmet anlayışımız ile Alanya’da yerli ve yabancı müşterilerimizi her zaman memnun etmenin haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

GÜVENE DAYALI ALIŞ VERİŞ SILA HALI’DA

Alanya’da yaşayan herkese senetsiz, çeksiz, kefilsiz, güvene dayalı satışlar yaptıklarını vurgulayan Mehmet Gedik, “Cazip fiyatlarımız ve uygun ödeme koşullarımız ile Alanya halkına hitap ediyoruz. El dokuması ve makine halılarında modern ve klasik modellerimiz mevcuttur. Halı ihtiyacı olan herkesi mağazamıza bekliyoruz” diye konuştu.

Sıla Halı Mağazası, Atatürk Caddesi Ticaret ve Sanayi Odası yanında hizmet veriyor.

SILA HALI ONLİNE MAĞAZASINI AÇTI

Geçtiğimiz günlerde sanal alışveriş mağazasını açan Sıla Halı, yakın zamanda ürünlerini online satışa sunacak. Kurumun internet sitesini ziyaret etmek için tıklayınız: Antalya Carpet