Hastanenin oyun grupları Büyükşehirden
ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi , Antalya Büyük Şehir Belediyesinin katkılarıyla çocuk polikliniği ve çocuk servisinin olduğu bölüme oyun alanı açtı. ‘ Yeter ki Çocuklarımız gülsün’ adlı proje kapsamında oyun parkına; tahterevalli, salıncak, oyuncak evler, kaydırak ve puflar yerleştirildi. Minikler artık tedavilerini olurken hem eğlenebiliyor hem de aileleriyle birlikte hoşça vakit geçirip tedavisini olabiliyorlar.
Çocuklar artık hem eğlenecek hem de tedavi olabilecekler
ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Bülent Adil Taşbaş; hayata geçirdikleri projeyle birlikte çocukların hastanede sıkılmadan tedavi olduklarını ve bunu yaparken eğlendiğini dile getirdi. Taşbaş;”Çocuklarımız daha mutlu, bir ortamda daha konforlu bir sağlık hizmeti alsın diye yönetim ekibimle birlikte her gün bir önceki günden daha fazla çalışmaktayız. Çocuklarımızın dünyasına ayak uydurmak istedik. Antalya Büyük Şehir Belediyemizin de katkılarıyla onlara ; huzurlu , sağlıklı ve ileriki hayatlarında hastaneyle ilgili kötü anılarının olmadığı bir ortam hazırlamak istedik. Bize bu projemizde destek olan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve ekibine teşekkür ediyoruz. “ dedi.

Hastanenin oyun grupları Büyükşehirden

Alanya Hizmet Birimi Haberleri

ALANYA’nın en kapsamlı haber sitesi.- Flaş gelişme ve en son haberler ilk önce Alanya Express’in haber sayfalarında. En hızlı son dakika, güncel gündem, magazin, spor, ekonomi, dünya, yerel ve tüm kategorilerde haberleri buradan okuyun. Alanya haber sitesi

1 YORUM

Comments are closed.