Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Alanya İlçe Başkan Yardımcısı Mustafa Sünbül’ün oğlu Alanya Ülkü Ocakları Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Sünbül ile Psikolog Esra Çetin geçtiğimiz günlerde nişanlanarak evliliğe ilk adımlarını atmışlardı. 23. Dönem Antalya Milletvekili Hüseyin Yıldız’ın yüzüklerini taktığı gençler bugünlerde evlilik heyecanı yaşıyorlar.

Sünbül ve Çetin, 10 Şubat Cumartesi günü Türkler Mahallesi’nde bulunan Lonicera Otel’de dünya evine girecekler. Alanya protokolü ve sevenlerinin katılacağı düğün için tüm hazırlıklar tamamlandı. Ahmet Sünbül’ün evi önünde bayrak duası yapıldı. Duaya MHP 23. Dönem Antalya Milletvekili Hüseyin Yıldız, MHP Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, Alanya Ülkü Ocakları Başkanı Abil Gündoğdu ile Ahmet Sünbül’ün akrabaları ve arkadaşları katıldı.
BAHÇELİ’YE DE DAVETİYE GÖTÜRDÜLER
Geçtiğimiz günlerde Ankara’ya giden ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile buluşan Mustafa Sünbül oğlunun düğün törenine genel başkanı davet etmişti. Bahçeli’de düğüne katılmaya çalışacağını belirtmişti. 10 Şubat tarihinde Devlet Bahçeli’nin Alanya’ya gelmesi ve düğün törenine katılması bekleniyor.