Cumhuriyetimizin 95. yıldönümü nedeniyle düzenlenen Cumhuriyet Eskrim Açık Turnuvası Epe ve Kılıç müsabakaları Alanya’da oynanan müsabakalarla sona erdi.

CUMHURİYET ESKRİM AÇIK TURNUVASI SONA ERDİ
Cumhuriyetimizin 95. yıldönümü
nedeniyle düzenlenen Cumhuriyet Eskrim Açık Turnuvası Epe ve Kılıç müsabakaları
Alanya’da oynanan müsabakalarla sona erdi.
 
Atatürk Spor Salonu’nda 2 gün boyunca
783 sporcu mücadele verdi. Dereye giren sporcular Alanya Gençlik Hizmetleri ve
Spor Müdürü Erdal Tamrak ve federasyon yetkilileri tarafından madalyalarını
aldı.
Dereceye giren sporcular ve kulüpleri
şöyle;
U10 KIZLAR EPE
ALTIN MADALYA 
1.Eda Ustabay (Çankaya Eskrim Spor Kulübü/Ankara)
GÜMÜŞ MADALYA 
2.Ayşe Öztiryaki (İstanbul Ferdi)
BRONZ MADALYALAR 
3.Melis Kartal (İstanbul Ferdi)
3.Zülal Can (Konya Eskrim Spor Kulübü/Konya)
5.Nur Efşan Can (Antalya Ferdi)
6.Elvin Korkmaz (Antalya Ferdi)
7.Kayra Ceylan (Antalya Ferdi)
8.Arya Balcı (İzmir Ferdi)
U12 ERKEKLER KILIÇ
ALTIN MADALYA
1.Arda Tanerler (Bursa Ferdi)
GÜMÜŞ MADALYA
2.Mustafa Can Gül (Bursa Ferdi)
BRONZ MADALYALAR 
3.Nedim Semih Mescioğlu (Bursa Ferdi)
3.Ateş Efe Toker (ICT Spor Kulübü(Ankara)
5.İsmail Çağan Öztürk (Zonguldak Ferdi)
6.Poyraz Kümük (ASP Gençlik Spor Kulübü/Bursa)
7.Toprak Altınçekiç (ASP Gençlik Spor Kulübü/Bursa)
8.Berkan Durmaz (Bursa Ferdi)
U10 KIZLAR KILIÇ
ALTIN MADALYA
1.İrem Melek Bayrak (Anadolu Okçuluk Eskrim Spor
Kulübü/İstanbul)
GÜMÜŞ MADALYA 
2.Duru Ayşe Özgönül (Vişnelik Tenis Eskrim Spor
Kulübü/Ankara)
BRONZ MADALYALAR 
3.Irmak Şenoğlu (Bursa Ferdi)
3.Mina Yıldız (İzmir B.Ş. Belediye Gençlik Spor
Kulübü/İzmir)
5.Berra Kürek (Manisa Ferdi)
6.Ecrin Duru Başkalar (Eskişehir Demir Spor
Kulübü/Eskişehir)
7.Sude Naz Vural (1402 Çubuk Gençlik Spor Kulübü/Ankara)
8.Duru Celep (Eskişehir Demir Spor Kulübü/Eskişehir)
U12 ERKEKLER EPE
ALTIN MADALYA 
1.Doruk Erolçevik (Alanyaspor Kulübü)
GÜMÜŞ MADALYA
2.Mustafa Kemal Göçmen (Antalya Ferdi) 
BRONZ MADALYALAR 
3.Deniz Fergan Öztürk (TED Spor Kulübü/İstanbul)
3.Ahmet Mert Koç (İzmir B.Ş. Belediye Gençlik Spor
Kulübü/İzmir)
5.Rüzgar Kalender (Çankaya Eskrim Spor Kulübü/Ankara)
6.Baturalp Aldemir (Antalya Ferdi)
7.Toprak Tanrıverdi (Denizli Ferdi)
8.Göksu Mert Oran (İzmir Ferdi)U14 KIZLAR EPE
ALTIN MADALYA
1.Aleyna Kılbaş (Çankaya Eskrim Spor Kulübü/Ankara)
GÜMÜŞ MADALYA 
2.Nehir Özlük (Ankara Eskrim ve Pentatlon Spor
Kulübü/Ankara)
BRONZ MADALYALAR 
3.Zeynep Gürsu (Antalya Ferdi)
3.Berra Sonyüksek (Antalya Ferdi)
5.Duru Fazlıoğlu (Kocaeli B.Ş. Belediye Kağıt Spor
Kulübü/Kocaeli)
6.Irmak Şahin (Çankaya Eskrim Spor Kulübü/Ankara)
7.Yağmur Sönmüş (Antalya Ferdi)
8.Damlanur Sönmüş (Antalya Ferdi)
U14 KIZLAR KILIÇ
ALTIN MADALYA
1.Begüm Alkaya (Angora Pars Eskrim Spor Kulübü/Ankara)
GÜMÜŞ MADALYA 
2.Betül Ayşe Doğan (Zonguldak Ferdi)
BRONZ MADALYALAR 
3.Duru Naz Tütün (Vişnelik Tenis Eskrim Spor Kulübü/Ankara)
3.Pınar Miray Şişik (Parat Ripost Spor Kulübü/İstanbul)
5.Ezgi Koçer (Parat Ripost Spor Kulübü/İstanbul)
6.Serra Macit (Eskişehir Demir Spor Kulübü/Eskişehir)
7.Ekin Haykır (İzmir Ferdi)
8.Duru Duş (Bursa Ferdi)