Büyükşehir çalışıyor, vatandaş memnun oluyor.
Antalya Büyükşehir Belediyesi, Beldibi Mahallesi yolunun bozuk olan bölümünü menfez ve taş duvar ile güçlendirdi.
Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal mahallelerin sorunlarını tek tek çözüyor. Beldibi Mahallesi yolu üzerindeki dere nedeniyle sık sık heyelan ve su taşkınlarıyla bozulan bölümde çalışma başlatıldı. Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi tarafından bölgede başlatılan çalışmayla önce derenin içi temizlendi. Ardından su geçişinin düzenli olması için menfez yapıldı ve heyelan olan bölgede de taş duvar çalışmasına başlandı. Bölgede çalışmalar tüm hızıyla devam ederken, mahalleye giden araçlara kontrollü olarak geçiş izni veriliyor. En kısa sürede çalışmaların tamamlanarak yolun halkın hizmetine açılması amaçlanıyor.
Mahalle sakinleri teşekkür etti.
Muhtar Ali Çetin ve mahalle sakinleri, “ mahallemize ulaşımı sağlayan yolda heyelan ve su taşkını nedeniyle büyük zorluklar yaşıyorduk. Talebimizi değerlendirip bölgede çalışma başlatan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’e ve ekibine teşekkür ediyoruz “ dedi.


Büyükşehir çalışıyor, vatandaş memnun oluyor.

Alanya Hizmet Birimi Haberleri

ALANYA’nın en kapsamlı haber sitesi.- Flaş gelişme ve en son haberler ilk önce Alanya Express’in haber sayfalarında. En hızlı son dakika, güncel gündem, magazin, spor, ekonomi, dünya, yerel ve tüm kategorilerde haberleri buradan okuyun. Alanya haber sitesi

2 YORUMLAR

Comments are closed.