Botox ( Botoks ) Uygulamaları

Botoks ( Botox ) sinir uçlarında iletimi sağlayan maddelerin salınımını engelleyerek, sinirler ile sinirlerin ulaştığı organlar arasındaki iletimi geçici olarak durdurur ve kırışıklığa yol açan kasların hareketini engeller. Kozmetik olarak en sık yüzde ve boyunda kırışıklık oluşturan kaslara yapılır. Standart uygulamada kaş arası-alın ve kazayağı bölgelerine uygulanır. Ayrıca boyundaki enine ve dikine çizgilerin giderilmesinde faydalı olan bir uygulamadır. Tedavi olarak ter bezlerine uygulandığında, ter bezleri ile sinir uçları arasındaki iletimi durdurularak ter bezlerinin çalışmasını azaltabilir. Aşırı terleme ve buna bağlı ter kokusu şikayeti olan kişilerin terleyen bölgelerine botox uygulandığında şikayetlerinde düzelme sağlanır.

Botoks uygulamaları, yaşla birlikte belirginleşen mimik çizgilerini hafifletmek ya da ortadan kaldırmak amacıyla kullanılan, kolay ve güvenilir bir yöntemdir. Botox enjeksiyonu özellikle alın, kaş çatma çizgisi, kaz ayaklarındaki ve boyundaki çizgilerde çizgilere enjeksionu yöntemi kullanılması sonucu olan kırışıklıkların açılmasında, botoks diğer sistemlerle tartışma götürmeyen bir iyilik hali sağlıyor.Bo­toks uy­gu­la­ma­sı minik iğnelerle ile kas­la­ra ila­cın ve­ril­me­si şek­lin­de ko­lay bir iş­lem­dir.

Botoks Nedir?

A tipi botulinum enjeksiyonu (Botoks), kas hareketlerini engeller,  özellikle  alın kırışıklığı, göz çevresi çizgi, kaş ortası çizgileri ve boyundaki kırışıklıkları,  çizgileri azaltır. Botox, işleminde, direkt kasların içine, ince iğneler ile enjekte edilerek, çizgilerin yaklaşık 4-7 gün içerisinde yok olmasını sağlar ve ayrıca yeni kırışıklıkların oluşmasını da engeller.

daha fazla bilgi almak için lütfen haberin kaynağını ziyaret ediniz

Medilase, Estetik ve Güzellik Merkezi

Atatürk Caddesi Anıt İş Merkezi Kat:2 (Hancı Pastanesi Karşısı) Alanya /Antalya

Emailinfo@medilase.net
Web Sitesihttp://www.medilase.net/

DETAYLI BİLGİ VE RANDEVU İÇİN:

(+9) 0242 513 3330

MEDİLAS ESTEDİK VE GÜZELLİK MERKEZİ’NDEN DAHA FAZLA BİLGİ ALABİLECEĞİNİZ LİNKLER;

BotoksDolgu UygulamalarıDudak DolgusuAmeliyatsız Yüz GermeCilt GençleştirmeGözalti ışık Dolgusu, Göz Çevresi Kırışıklık tedavisiKırışıklık TedavileriBoyun ve DekolteLeke TedavileriCilt BakımıAnti-AgingKimyasal PeelingHyalüronik Asit Dolgu Uygulamasıiğneli EpilasyonMezolifting UygulamasiMezoterapi UygulamasiOrganik iple yüz germeBölgesel incelme,Vücut ŞekillendirmeLPG: Selülit TedavisiÇatlak Tedavisi,Dermapen TedavisiVaris TedavisiLazerle Varis Tedavisi,PRP ( Platelet Rich Plasma )Kalıcı Makyaj – Permanent Make-UpLazer EpilasyonND: Yag Lazer Epilasyon,PilatesReformer pilatesMasajClearliftGıdı Eritme,Medikal Estetik UygulamalarSıkılaşma Tedavileri,Terleme TedavisiPasif JimnastikMicro PlusLipoliz,Vücut AnaliziSağlıklı Beslenme, DiyetMedikal Cilt BakımıHassas Peeling KürüCilt Bakımı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here