BAŞKAN UYSAL’DAN BAYRAM MESAJI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, dünyada bir çok tatsızlığın olduğu ortamda, bayramların; bütün olumsuzluklara rağmen kenetlenme zamanı olduğunu söyledi.
Başkan Uysal, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında, bayramların; dayanışma, paylaşma ve kardeşlik duygularının yoğun olarak yaşandığı günler olduğunu belirtti. Toplumları toplum, milletleri millet yapanın; ortak günleri, ortak değerleri, birlikte paylaştıkları şeyler olarak ifade eden Başkan Uysal; “Bir Kurban Bayramımıza daha hep birlikte ulaştık. Bir sürü tatsız şey var dünyamızda, belki bizleri de çok etkiliyor. Ancak bayramlar; bunların ötesinde her türlü tatsızlığı geride bırakarak, küskünlükleri, dargınlıkları bir kenarda tutarak, her ayrımı aşarak birbirimize kenetlenme zamanıdır. Kurban Bayramımız kutlu olsun. Hep birlikte; huzurla, mutlulukla ve birbirine kenetlenmiş bir millet olarak nice bayramlara kavuşalım” dedi.

Alanya Haber – Alanya Son dakika Gelişmeleri

Güncel Alanya haberleri, son dakika Alanya haber ve gelişmeleri. Alanya hava durumu, Alanya namaz vakitleri, Alanya sinemaları ve Alanyaspor. Alanya ile ilgili son dakika haberleri ve en son gelişmeler.

En son Alanya haberleri