İngilizce yayın yapan “timeoutAlanya.com“, kullanıcılarını Alanya hava durumunu gösteren bir eşsiz güzellikteki Alanya görüntüsü ile karşılıyor

Alanya’da faaliyet gösteren Web Pro Yazılım ve Bilişim Hizmetleri‘nin “Dijital Platform Projesi” sonucu ortaya çıkan, “TimeoutAlanya.com” sitesi yayına başladı.

Yetkililer yapılan açıklamaya göre, Alanya’nın tanıtım web sitesi olma özelliğine sahip “timeoutAlanya.com“, ilçeye ilişkin tüm hizmetleri bir çatı altında toplamayı hedefliyor.

Alanya’ya gelecek yabancı ziyaretçi sayısını artırmaya yönelik hazırlanan sitede, Alanya’nın uluslararası platformlarda tanıtımı hedefleniyor. Alanya hakkında bilgi kirliliğini ortadan kaldırarak, en fazla 3 tıkla ulaşılabilinen site, tarihi bilgilerden canlı etkinlik takvimine, bilet satın almadan yol tariflerine kadar çok çeşitli yelpazede güncel bilgiler sunuyor.

Şimdilik sadece İngilizce olarak yayına başlıyan ve kullanıcılarını eşsiz güzellikteki Alanya görüntüsüyle karşılayan site, Alanya’da ne yapmalı, Konaklama, Bar, Alanya Lezzetleri, Müzik, Alışveriş, Seyahat, bölge rehberi, firma rehberi, etkinlikler, aktiviteler, rengarenk Alanya başlıklarıyla açılıyor.

Alt başlıklarda ise Alanya’ya dair güncel ve tarihi bilgiler yer alıyor. Site üzerinden canlı, güncel ilçe etkinliklerine ulaşılırken, kısa zamanda uçak bileti alınabilecek. Site sayesinde kullanıcılar Alanya’da hayatı kolaylaştıran araçlarla ilgili detaylara da erişilebiliyor.

Kullanıcılar, “facebook.com/timeoutalanya“, “instagram.com/timeoutalanya” ile “twitter.com/timeoutalanya” sosyal medya ağları üzerinden de siteyi takip edilebilecek.