Alanya’nın camileri pırıl pırıl
Büyükşehir Belediyesi, merkez ve ilçelerdeki camilerin halılarını yıkayarak pırıl pırıl yapıyor.
Antalya Büyükşehir Belediyesi her yıl periyodik olarak merkez ve 14 ilçedeki camilerin halılarını yıkıyor. Oluşturulan 3 ayrı ekip vatandaşların ve müftülüklerin talepleri doğrultusuna merkez, doğu ve batı ilçelerinde vatandaşların ibadetlerini en rahat güzel şekilde yapabilmesi için camileri temizliyor.
3 bin metrekare halı yıkandı
Büyükşehir Belediyesi ekipleri bu kapsamda Alanya merkez ve kırsal mahallelerde bulunan 15 caminin halılarını yıkadı. Alanya Merkez 1, Demirtaş’ta 2, Güzelbağ’da 2, Kargıcak’ta 2, Mahmutlar’da 7 ve Hocalar Mahallesi’nde 1 olmak üzere toplam 15 camide 3 bin metre kare halı pırıl pırıl oldu.
Halk memnun
Mahallesi sakinleri, muhtarlar ve cami imamları yapılan temizlik çalışmalarından son derece memnun. Binlerce vatandaşın ibadetini yapmak için geldiği camilerin halıların belirli aralıklarla yıkanması gerektiğini belirten vatandaşlar, bu hizmeti aralıksız sürdüren Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.


Alanya’nın camileri pırıl pırıl

Alanya Hizmet Birimi Haberleri

ALANYA’nın en kapsamlı haber sitesi.- Flaş gelişme ve en son haberler ilk önce Alanya Express’in haber sayfalarında. En hızlı son dakika, güncel gündem, magazin, spor, ekonomi, dünya, yerel ve tüm kategorilerde haberleri buradan okuyun. Alanya haber sitesi

2 YORUMLAR

  1. Ben ise yazık diyorum müftülük muhtarlık ve o yetkili kişiler şıhlar mah karakise camii kaç kere dilekçe kaç kere müracaat edildi ve bir kere ilgilenen oldu mu HARİTA dan bulamaz sanız beni arayın ne ALANYA belediyesi ne ANTALYA büyükşehir kimde ilgilenmiyor yazıklar olsun

Comments are closed.