Edinilen bilgiye göre, Kemer ilçesinde gece saatlerinde meydana gelen fırtına ve hortumda bir çok evin çatısı uçtu. Bazı iş yerleri zarar görürken, yol kenarındaki ağaçlar devrildi. Tekiroava Mahallesi’nde seralar zarar görürken, Barış Demirtaş’a ait yaklaşık 70 tavuk telef oldu. Hortumun kaldırdığı kümesi 30 metre ötedeki bir seranın üzerine attı. teki tavuklarda sadece 1 tanesi sağ kurtuldu. Çarpmanın etkisiyle kümeste bulunan tüm tavuklar telef olurken, iki tavuk tel örgünün arasındaki boşlukta sıkışıp kaldı. Tavuklardan biri ölürken, diğeri sağ kurtuldu. Tavuklar, sera sahipleri tarafından bulundukları yerden çıkarıldı.

Alanyaexpress.com’un ALANYA haberleri bölümündeki haberler otomatik olarak derlenmektedir. Alanyaexpress.com editörleri otomatik akış içinde 70 tavuktan bir tek o telef olmadı haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar ve haber siteleri sorumludur.

Tüm haber ve son dakika gelişmelerini Alanya Express ile anlık takip edin! Haber için önce Alanyaexpress.com – #alanyahaber #alanyasondakika #alanyaexpress #alanyamagazin #alanyaspor #alanyagazetesi