24 Haziran 2018 Antalya seçim sonuçları burada yer alacak. Antalya Merkez, Aksu, Akseki, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa ve Serik seçim sonuçları, partilerin milletvekili dağılımı burada yer alacak.

Türkiye, tarihi boyunca çok önemli olacak bir seçime gidiyor. 24 Haziran seçimlerine çok kısa bir süre kala seçimin sonuçları da merak içerisinde sorgulanıyor. İşte Antalya Merkez, Aksu, Akseki, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa ve Serik seçim sonuçları ile ilgili aradıklarınız.

Antalya ve ilçeleri Antalya Merkez, Aksu, Akseki, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa ve Serik 24 Haziran seçim sonuçları bu haberde yer alacak.

Antalya 24 Haziran seçimlerini yenialanya.com adresinden takip edecek. 24 Haziran Antalya Merkez, Aksu, Akseki, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa ve Serik seçim sonuçları son dakika olarak bu sayfada yer alacak.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemine fiilen geçeceğimiz 24 Haziran seçimleri için nefesler tutuldu. Türkiye tarihinde çok önemli bir yere sahip olan 24 Haziran seçimleri için Antalya seçim sonuçları merak içerisinde sorgulanıyor. Antalya ve ilçelerinin seçim sonuçlarını anlık takip etmek için haberimize bakmanız yeterlidir.

Antalya ve ilçeleri seçim sonuçları, genel oy dağılımı

24 Haziran’da yapılacak cumhurbaşkanlığı ve 27. dönem milletvekili genel seçim sonuçları burada yer alacak. YSK’nın belirttiği saatte Antalya’daki tüm sandıklar kapanacak, nihai seçim sonuçları için bekleyiş başlayacak. Antalya başta olmak üzere tüm il, ilçe, belde, ve mahallelerin seçim sonuçları dakika dakika yenialanya.com/secim ve ve dimtv.tv’de olacak.

Türkiye 24 Haziran’da tarihî bir seçime gidiyor. Tüm Türk halkı, 24 Haziran Pazar günü Türkiye’nin dört bir yanında kurulan sandıklarda cumhurbaşkanı ve milletvekillerini belirlemek için oy kullanacak.

24 Haziran akşamı sandıklar açılmaya başladığında  yenialanya.com’un “Seçim 2018” sayfasından gerek cumhurbaşkanlığı gerekse Alanya oy oranlarını il il, ilçe ilçe takip edebilirsiniz. 24 Haziran seçimleri esnasında ve sonrasında canlı seçim haberlerini ve son gelişmeleri yenialanya.com ve dimtv.tv üzerinden görüntülemek için takipte kalın!

Seçimde oy verme saatlerine ilişkin YSK kararı da Resmi Gazete’de yayımlandı. 16 Nisan referandumuna göre saatler değişti. Tüm yurtta oy verme başlangıç ve bitiş saatleri 08.00-17.00 olarak belirlendi.

Antalya seçim sonuçlarını ilçe ilçe görüntülemek için tıklayınız

» Antalya Merkez 24 Haziran seçim sonuçları
» Aksu 24 Haziran seçim sonuçları
» Akseki 24 Haziran seçim sonuçları
» Alanya  24 Haziran seçim sonuçları
» Demre 24 Haziran seçim sonuçları
» Döşemealtı 24 Haziran seçim sonuçları
» Elmalı 24 Haziran seçim sonuçları
» Finike 24 Haziran seçim sonuçları
» Gazipaşa 24 Haziran seçim sonuçları
» Gündoğmuş 24 Haziran seçim sonuçları
» İbradı 24 Haziran seçim sonuçları
» Kaş 24 Haziran seçim sonuçları
» Kemer 24 Haziran seçim sonuçları
» Kepez 24 Haziran seçim sonuçları
» Konyaaltı 24 Haziran seçim sonuçları
» Korkuteli 24 Haziran seçim sonuçları
» Kumluca 24 Haziran seçim sonuçları
» Manavgat 24 Haziran seçim sonuçları
» Muratpaşa 24 Haziran seçim sonuçları
» Serik 24 Haziran seçim sonuçları

 24 Haziran 2018 Pazar Cumhurbaşkanı Seçimi ve Milletvekili Genel Seçim Sonuçları canlı olarak DİM TVde! 

» DİMTV.TV CANLI YAYINI İÇİN TIKLAYINIZ

Canlı seçim sonuçları! Cumhurbaşkanlığı Seçim 2018 canlı sonuçlarını an be an takip etmek için tıklayınız; yenialanya.com/secim

Canlı seçim sonuçlarını ve anlık analizleri yenialanya.com/secim‘den takip edebilirsiniz.